Fly4free.pl

City break w Wiedniu za 550 PLN. Okołoweekendowe loty z Gdańska + noclegi w 4* hotelu

550 PLN
kosciol w wiedniu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S.Borisov: Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oferta idealna dla mieszkańców północnej części Polski. Jeśli chcielibyście odwiedzić jedno z najciekawszych miast w Europie, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się do Wiednia! Zobaczcie pałac Schönbrunn i udajcie się na Prater.

Do stolicy Austrii polecicie w terminie 12-15 listopada (sobota – wtorek). Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z lotniska w Gdańsku.

W Wiedniu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Best Western Plus Amedia, który znajduje się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 550 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 236 PLN/2 osoby

Gdańsk – Wiedeń – Gdańsk >>

Hotel 901 PLN/pobyt/2 osoby

W Wiedniu proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Best Western Plus Amedia, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. W celu uzyskania najlepszej ceny skorzystajcie z pośrednika Prestigia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 379 PLN/osoba

Chcecie poczuć prawdziwą atmosferę Wiednia? W takim razie wybierzcie się na kolację w Kursalon Vienna, w trakcie której posłuchacie koncertu z utworami Straussa i Mozarta!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »