Fly4free.pl

City break w Wiedniu za 317 PLN (353 PLN bez WDC). Loty z Warszawy i hotel

317 PLN
Oferta wyprzedana
Wiedeń opera
Foto: mRGB / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Przygotowałem dla was propozycję krótkiej październikowej wycieczki do stolicy Austrii. W dwa dni zobaczycie najważniejsze atrakcje miasta.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W podróż polecicie ze stołecznego lotniska w dniach 14-16 października. Za bilety w obie strony zapłacicie jedynie 78 PLN za osobę. Dzięki naszym poradom, podróż z bagażem podręcznym nie powinna stanowić problemu. Noclegi w hotelu ibis to koszt 478 PLN / 2 osoby (239 PLN za osobę). Wiedeń po raz drugi z rzędu został uznany za najlepsze miasto do życia w zestawieniu “Economist Inteligence Unit”.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W stolicy Austrii proponuję wam zatrzymać się w hotelu ibis budget Wien Messe, który leży w tętniącej życiem 2. dzielnicy Wiednia, oferuje nowoczesne pokoje LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu oraz prywatną łazienką. Rezerwując noclegi bezpośrednio na stronie ibis budget za 2 noclegi zapłacicie 478 PLN / 2 osoby.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »