Fly4free.pl

City break w Walencji za 847 PLN. Loty z Gdańska i 4 noclegi w hotelu

847 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Stephen G. / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ahoj mieszkańcy Trójmiasta i okolic! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i zamieńcie zmienną nadbałtycką pogodę na ciepły śródziemnomorski klimat. Wiosną na wybrzeżu Costa Blanca podładujecie swoje „akumulatory” oraz odpoczniecie w ciszy i spokoju.

Do Walencji udacie się 17 maja z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, a do Trójmiasta wrócicie po 4-dniowym pobycie w Hiszpanii. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W hiszpańskim mieście zakwaterowani będziecie w hotelu Alkazar, który znajduje się w sąsiedztwie dworca València Nord. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Xàtiva) dojedziecie tramwajem nr 5 za 1,04 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 17 – 21 maja
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 847 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 544 PLN/2 osoby

Gdańsk – Walencja – Gdańsk »

Hotel 1150 PLN/2 osoby/4 noce

W Walencji proponuję wam noclegi w hotelu Alkazar. Wszystkie pokoje urządzono w eleganckim, nowoczesnym stylu i wyposażone zostały w klimatyzację oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 923 PLN/4 dni

Macie w planach zobaczyć coś więcej niż Walencję? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »