Fly4free.pl

City break w Walencji za 729 PLN. Loty z Gdańska i 4 noce w 4* hotelu

729 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Stephen G. / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zróbcie sobie prezent na Dzień Dziecka – bo przecież każdy z nas jest dzieckiem – i wybierzcie się nad hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego. Odpocznijcie w promieniach słonecznych na plażach Walencji, oddajcie się miejskiej eksploracji oraz skosztujcie lokalnej kuchni regionu Costa Blanca.

Do Hiszpanii udacie się we wtorek (31 maja) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, a do Trójmiasta wrócicie w sobotę (4 czerwca). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Walencji zatrzymacie się w 4* hotelu Senator Parque Central, który znajduje się nieopodal centrum miasta.  Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Xàtiva) dojedziecie tramwajem nr 5 za 1,04 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 31 maja – 4 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 729 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 417 PLN/2 osoby

Gdańsk – Walencja – Gdańsk »

Hotel 1041 PLN/2 osoby/4 noce

W Walencji rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Senator Parque Central, który znajduje się w odległości kilkunastu minut spacerem od starego miasta. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1173 PLN/4 dni

Macie w planach zobaczyć coś więcej niż Walencję? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
 • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
 • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
 • Sprawdźcie cennik komunikacji miejskiej w Walencji.
 • Dowiedzcie się, jak dojechać z lotniska do centrum miasta.
 • Walencja, gdzie jeść, aby nie przepłacać.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie zmieścić się w bagaż podręczny.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »