Fly4free.pl

City break w Rzymie za 582 PLN. Loty z Warszawy i 3 noclegi w hotelu

582 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Christopher Czermak / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie martwcie się utratą dni urlopowych, bowiem do Wiecznego Miasta proponuję wam wyjazd w terminie obejmującym dni wolne od pracy. Dodatkowym atutem przygotowanej przeze mnie oferty jest to, że bilety dostępne są dla wszystkich chętnych.

Do Rzymu udacie się w terminie 26-29 listopada (sobota-wtorek) z portu lotniczego Warszawa-Modlin. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Włoch zakwaterowani będziecie w hotelu Corallo, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego Termini. Z lotniska Ciampino w okolice miejsca noclegowego dojedziecie (z przesiadką) autobusem lub pociągiem i metrem — więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wątku na forum.

Termin podróży: 26 – 29 listopada
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty oraz noclegi w hotelu zapłacicie 582 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 677 PLN/2 osoby/3 noce

W Rzymie proponuję wam noclegi w hotelu Corallo. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 135 PLN/osoba

W trakcie pobytu w stolicy Włoch nie zapomnijcie o zwiedzeniu jej głównej atrakcji, czyli niesamowitego Koloseum.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »