Fly4free.pl

City break w Rzymie za 271 PLN. Loty z Krakowa (czwartek-niedziela) i pobyt w 3* hotelu

271 PLN
Oferta wyprzedana
koloseum w rzymie
Foto: ESB Professional : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zima to idealny czas na okołoweekendowe wycieczki do europejskich miast. Z tego powodu wypad do stolicy Włoch będzie świetnym pomysłem. Na miejscu znajdziecie mnóstwo starożytnych zabytków, zaczerpniecie nieco południowego słońca i skosztujecie pysznej włoskiej kuchni.

Wasza podróż będzie miała miejsce w dogodnym terminie (czwartek-niedziela) w dniach 13–16 stycznia. Na lotnisko w Rzymie (Ciampino) polecicie z Krakowa. Loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Wiecznym Mieście zatrzymacie się w 3* hotelu Romoli. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie znajdziecie prywatne łazienki, komfortowe sypialnie i dostęp do darmowego Wi-Fi.

Termin podróży13–16 stycznia (czwartek-niedziela)
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 271 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 452 PLN/pobyt/2 osoby

W Rzymie polecam wam noclegi w 3* hotelu Romoli. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta. Do większości atrakcji dostaniecie się w maksymalnie kilkanaście minut, korzystając z komunikacji miejskiej. Na miejscu znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami i komfortowymi łóżkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w stolicy Włoch?

Zwiedzanie Rzymu warto rozpocząć od odwiedzenia najsłynniejszych starożytnych zabytków: ogromnego Koloseum, ciekawego Forum Romanum i przepięknego Panteonu. Warto wejść też na jedno z siedmiu wzgórz, na którym powstało miasto – Palatyn.

Wizyta w Wiecznym Mieście to również okazja, by wybrać się do najmniejszego państwa świata, czyli Watykanu. Będziecie tam mogli zobaczyć słynną bazylikę św. Piotra.

Ciekawą atrakcją jest Kapitol z Placem Weneckim, który z pewnością zrobi na was ogromne wrażenie. Ładne zdjęcia zrobicie przy Schodach Hiszpańskich i Fontannie di Trevi. Ponadto warto udać się na Piazza Navona i do zamku św. Anioła.

Foto: Luciano Mortula / Shutterstock
Foto: Belenos / Shutterstock
Foto: Iakov Kalinin / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »