Fly4free.pl

City break w Paryżu za 614 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w 3* hotelu

614 PLN
Paryż Wieża Eiffla
Foto: Alexander Kirch / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kto choć raz nie marzył o wizycie w mieście miłości, niech pierwszy rzuci kamieniem. Stolica Francji to jedno z najciekawszych miejsc w całej Europie. Przejdziecie się tam klimatycznymi uliczkami, odwiedzicie wiele muzeów i zobaczycie z bliska wspaniałą wieżę Eiffla.

Do Paryża udacie się w terminie 15–19 marca. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air. Pamiętajcie, że cena dotyczy członków Wizz Discount Club – pozostali zapłacą nieco więcej.

Na miejscu zatrzymacie się w 3* hotelu Coypel by Magna Arbor, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Ponadto będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży15–19 marca
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 614 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1032 PLN/pobyt/2 osoby

W Paryżu rekomenduję wam noclegi w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Coypel by Magna Arbor. Na miejscu znajdziecie pokoje wyposażone w prywatną łazienkę i wygodne łóżko. Będziecie też mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wyjazd?

Paryż jest miastem, w którym znajdziecie mnóstwo interesujących atrakcji. Polecam wam zobaczyć te najciekawsze. Należą do nich bez wątpienia: wieża Eiffle’aŁuk TriumfalnyPola ElizejskieLuwrPałac i Ogród Luksemburski.

Warto wybrać się też do dzielnicy Montmartre, która jest siedzibą paryskiej bohemy, artystycznej cyganerii oraz wszelkiego rodzaju rozrywek. Spacerując po jej wzgórzach, możecie zatrzymać się przy jednym z wielu punktów widokowych. Na szczególną uwagę zasługuje panorama rozpościerająca się spod bazyliki Sacré-Cœur.

Nie lubicie tłumu turystów i zgiełku? W takim razie wybierzcie się do Place du Calvaire, skąd będziecie mogli podziwiać przepiękny nocny Paryż w ciszy i spokoju.

Foto: Soroush Karimi / Unsplash.com
Foto: Nattee Chalermtiragool / Shutterstock.com
Foto: Catarina-Belova / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »