Fly4free.pl

City break w Bukareszcie za 275 PLN. Loty z Warszawy + 2 noclegi

275 PLN
bukareszt parlament
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ioan Panaite/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Przygotowałem dla was propozycje jesiennej, niedrogiej wycieczki do Bukaresztu. Czy wiedzieliście, że w tym mieście znajduje się jeden z największych budynków na świecie?

W podróż wybierzecie się w listopadzie. Wylot zaplanowany jest na środę 27 , a powrót na piątek 29 dnia miesiąca. Za bezpośrednie loty z małym bagażem podręcznym zapłacicie 98 PLN. Koszt zakwaterowania, przy pobycie dwóch osób, to 355 PLN. Praktycznych wskazówek, które ułatwią wam planowanie urlopu szukajcie na naszym forum.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Bukareszcie zarezerwujcie pobyt w apartamencie, który zlokalizowany jest 1,5 km od centrum miasta. Jest on nowocześnie urządzony i funkcjonalnie urządzony.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »