Fly4free.pl

City break w Bordeaux za 360 PLN (450 PLN bez WDC). Loty z Warszawy i 3 noclegi

360 PLN
bordeaux widok chateau
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: gumbao / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałam dla was propozycję 3-dniowego pobytu we francuskiej Akwitanii. W październiku pogoda z pewnością pozwoli na intensywne zwiedzanie.

Wybierzcie się na wycieczkę do miasta, które znane jest przede wszystkim jako królestwo wina. W podróż do Francji polecicie Wizz Air w dniach 20-23 października. Cena lotów w dwie strony to 92 PLN za osobę. Noclegi w hotelu to koszt 535 PLN / 2 osoby (268 PLN za osobę). Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest bagaż podręczny. Tutaj podpowiadamy jak się spakować.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

We Francji proponuję wam noclegi w hotelu ibis budget Bordeaux le Lac, który leży blisko przystanku tramwajowego, z którego łatwo dojedziecie do centrum miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Za 3 noclegi ze wszystkimi opłatami zapłacicie 598 PLN / 2 osoby.

Wypożyczonym samochodem możecie zobaczyć więcej niż samo miasto.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »