Fly4free.pl

Wycieczka do Aten za 380 PLN. Loty z Katowic i noclegi w hotelu

380 PLN
Oferta wyprzedana
ateny nocą
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: cge2010 : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryjcie zabytki pochodzące z czasów starożytnej Grecji! Wybierzcie się na okołoweekendowy wyjazd do Aten i poznajcie kulturę czasów antycznych. Zobaczcie Akropol i skosztujcie pysznej musaki!

W podróż udacie się w terminie 11 – 14 grudnia z lotniska w Katowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

W centrum Aten zatrzymacie się w bardzo dobrze ocenianym hotelu Elikon. Na miejscu skorzystacie z pokoju z prywatną łazienką, balkonem i WiFi.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacicie 380 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 268 PLN/2 osoby

Katowice – Ateny – Katowice »

Hotel 491 PLN/2 osoby/3 noce

W Atenach polecam wam noclegi w hotelu Elikon. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta. Dostępny dla was będzie komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką, balkonem i klimatyzacją.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 187 PLN/osoba

Będąc w Grecji, udajcie się na prywatną wycieczkę po Atenach. Odwiedźcie Akropol i zobaczcie średniowieczną dzielnicę Plaka.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »