Fly4free.pl

Tydzień w Chiang Mai za 3996 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

3996 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: martinho Smart / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed wami szansa na podróż w mniej znany zakątek Tajlandii, czyli do Chiang Mai. Tropikalny klimat, wspaniałe świątynie oraz niezwykły górzysty krajobraz – to wszystko i wiele więcej czeka na was w czasie wycieczki do krainy uśmiechu!

Do Azji Południowo-Wschodniej udacie się w przyszłym roku, w terminie 20(21) – 28(29) marca. Czekają was loty z Warszawy do Chiang Mai, realizowane na pokładzie samolotów linii Qatar Airways oraz Bangkok Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Dosze oraz Bangkoku.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym, komfortowym 4* hotelu znanej sieci Mercure. Będzie to dobre miejsce na wypoczynek oraz wygodna baza wypadowa dla waszych wycieczek po okolicy.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Qatar Airways/ Bangkok Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacicie 3996 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 7128 PLN/2 osoby

Warszawa – Chiang Mai – Warszawa >>

Hotel 863 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Mercure Chiang Mai czekają na was elegancko urządzone pokoje. Każdy z nich zawiera klimatyzację, telewizor LCD, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 176 PLN/osoba

Chcecie zwiedzić więcej? Zarezerwujcie wycieczkę do Parku Narodowego Doi Inthanon, w czasie której będziecie mieli okazję odwiedzić najwyższą górę Tajlandii!

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »