Fly4free.pl

Budapeszt, Skopje i Malta podczas jednej podróży z Warszawy za 203 PLN (332 bez WDC)

203 PLN
sliema Malta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: CatHouseProduction / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na wycieczkę na południe Europy. Za 4 loty linią Wizz Air zapłacicie 203 PLN, czyli tylko nieco ponad 50 PLN za odcinek.

Z Warszawy do Budapesztu wyruszycie 13 listopada za 56 PLN. Następnego dnia (14 listopada) polecicie do Skopje za 2990 HUF (40 PLN). Na Maltę czeka was lot 16 listopada za 599 MKD (42 PLN). Po trzech dniach 19 listopada wrócicie do Warszawy. Za bilet zapłacicie 15 EUR (65 PLN). Pamiętajcie, że w najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Budapeszcie rozważcie zakwaterowanie w pensjonacie Fanni Budapest. Jest on usytuowany w 8. dzielnicy Budapesztu (Peszt), 500 metrów od centrum miasta. Oferuje on dostęp do internetu we wszystkich pomieszczeniach. Będziecie mieli do dyspozycji pokoje wyposażone w garderobę, telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej i prywatną łazienkę z suszarką do włosów.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »