Fly4free.pl

Na przedłużony weekend do Bośni i Hercegowiny z Berlina za 86 PLN

86 PLN
mostar most
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zabotnova Inna / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wybierzcie się na jesienna wycieczkę do Tuzli, w malowniczej Bośni i Hercegowinie. Bilety ze stolicy Niemiec kupicie już za 86 PLN.

Bośnia i Hercegowina to wciąż nieodkryty zakątek Europy, który skrywa wiele wspaniałych atrakcji. Z pewnością na waszą uwagę zasługują miejsca takie jak: Mostar, który kojarzy się ze starym kamiennym mostem, Blagaj – miasto legendami żyjące, stolica kraju Sarajewo oraz przepiękne wodospady Kravica. Warto również zajrzeć na zachód i zawitać nad Adriatyk. Kraj ten opisywany również jako serce Bałkanów, jest być może jednym z najbardziej niedocenianych miejsc starego kontynentu. Podróż na 3 dni z bagażem podręcznym z pewnością nie będzie stanowić problemu.

Oto kilka przykładowych terminów: 17-24 września, 26-29 października, 2-5 listopada, 9-12 listopada.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Tuzli proponuję Wam zakwaterowanie w pensjonacie Rooms & Apartment GH Pasha, który leży w odległości 2,2 km od słonych jezior Pannonica. Oferuje on zakwaterowanie z bezpłatnym dostępem do rowerów. W pokoju można korzystać z WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »