Fly4free.pl

Zdobądźcie 150 PLN bonusu za założenie konta w banku przez internet

150 PLN
Banknot i słoik
Foto: studioflara / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kolejny bank wystartował kilka dni temu z nową odsłoną promocji, w ramach której za założenie konta (bez wychodzenia z domu) będziecie mogli otrzymać bonus, który wykorzystacie na dowolny cel. Nie zwlekajcie, wasza nagroda czeka!

Banki regularnie organizują nowe akcje, w ramach których oferują premie w gotówce nowym klientom, którzy zdecydują się na założenie konta osobistego. My regularnie informujemy was o nowych promocjach tego typu – dodatkowe środki z pewnością przydadzą się do podreperowania budżetu, powiększenia oszczędności lub do wydania na dowolny cel.

Zarejestrujcie się do promocji, by zdobyć swoją premię >>

Banner Pekao
Foto: Bank Pekao S.A.

Aby móc wziąć udział w akcji musicie być nowymi klientami banku. Co to oznacza? Z promocji wykluczone są osoby, które posiadały konto lub lokatę w banku Pekao w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 20 maja 2021 r. Łapiecie się na ten warunek? To świetnie, teraz wystarczy że wypełnicie wniosek o otwarcie Konta Przekorzystnego. Macie na to czas do 30 czerwca 2020 r.

Uwaga: aby otrzymać bonus, umowa powinna zostać zawarta za pomocą weryfikacji biometrycznej (poprzez wykonanie selfie) – dlatego ważne jest, żebyście zaznaczyli właśnie tę opcję w czasie wnioskowania.

Jak zdobyć premię?

Aby otrzymać 100 PLN wystarczy, że spełnicie proste warunki. Oto one:

  • należy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500 PLN;
  • powinniście wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem;
  • konieczne będzie zalogowanie się do aplikacji mobilnej.

Powyższe kroki będziecie musieli powtórzyć w każdym z kolejnych 4 miesięcy od momentu założenia konta. Premia trafi na wasz rachunek do 30 listopada 2020 r.

Złóżcie wniosek o otwarcie konta i zdobądźcie swoją nagrodę >>

Jak zgarnąć kolejne 50 PLN? Wystarczy, że zarejestrujecie swoją kartę Mastercard do programu Bezcenne Chwile (będziecie mogli zrobić to przez bankowość elektroniczną). Otrzymacie za to 1000 punktów powitalnych (w terminie do 14 dni) natomiast kolejne 2400 punktów dostaniecie za zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku (w terminie do 30 dni). Otrzymane w ten sposób punkty będziecie mogli wymienić na wybraną przez siebie nagrodę w programie Bezcenne Chwile.

Jakie są koszty uczestnictwa w programie? Jeżeli spełnicie warunki do wypłaty premii, prowadzenie konta będzie darmowe.

Zapoznajcie się z pełnym regulaminem promocji 100 PLN >>
Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.” >>

Pozostałe aktywne okazje:

Równolegle trwają inne promocje, w których możecie zdobyć premię od banków w zamian za założenie konta osobistego. Ostatnio na naszych łamach podzieliliśmy się z wami informacjami o:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »