Fly4free.pl

Załóżcie konto osobiste w banku i zdobądźcie 300 PLN premii w bonach Allegro

300 PLN
Banknoty na stole
Foto: LadyPhotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kolejna odsłona promocji bankowej, w ramach której w zamian za założenie konta osobistego będziecie mogli otrzymać bonus – w większej wysokości niż zwykle. Zarejestrujcie się, spełnijcie kilka prostych warunków, a 300 PLN w formie bonów Allegro trafi wasze ręce!

Banki prześcigają się w pomysłach, jak przyciągnąć do siebie nowych klientów. Jednym z nich jest nagradzanie różnymi bonusami nowych osób, które zdecydują się na założenie konta. My, jako potencjalni adresaci takich działań bardzo lubimy tego typu okazje – dlatego regularnie publikujemy je dla was na naszych łamach.

Zdobądźcie swoją premię 300 PLN w bonach Allegro >>

Banner premia
Foto: BNP Paribas

Jak większość tego typu akcji – jest ona adresowana do nowych klientów banku. Oznacza to, że wykluczone z udziału są osoby posiadające w okresie ostatnich 12-miesięcy rachunek bankowy w BNP Paribas. Natomiast posiadanie innych produktów banku (karta kredytowa, etc.) nie przekreśla możliwości wzięcia udziału w promocji.

Łapiecie się na powyższe kryterium? Doskonale, to znaczy, że wasza premia o wartości 300 PLN jest coraz bliżej!

Warunki do zdobycia nagrody:

W celu zdobycia premii na początku powinniście:

Podpisanie umowy odbędzie się za pośrednictwem wiadomości SMS. Na dokonanie tego kroku oraz aktywację karty będziecie mieli czas do 16 czerwca 2020 r., jednak radzę nie zwlekać z rejestracją – promocja została ograniczona do puli 3500 wniosków.

Tym razem premia w wysokości 300 PLN w bonach Allegro podzielona została na 3 części. Aby otrzymać pierwsze 100 PLN należy:

  • wykonać min. 3 transakcje BLIKiem w czerwcu;
  • dokonać min. 3 przelewów środków z nowo otwartego konta osobistego.

Kolejne 100 PLN otrzymacie po spełnieniu następujących warunków:

  • wykonania min. 4 transakcji kartą w lipcu;
  • zapewnienia min. 1000 PLN wpływu na konto.

Ostatnie 100 PLN otrzymacie po powtórzeniu pierwszych warunków (3 transakcje BLIKiem, 3 przelewy z konta) w sierpniu.

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie premię >>

I to tyle! Wiadomość o zdobyciu pierwszej nagrody otrzymacie do 19 lipca 2020 r., drugiej – do 25 sierpnia 2020 r., natomiast trzeciej – do 25 września 2020 r. Swoje bonusy, czyli po 100 PLN w bonach otrzymacie do końca każdego miesiąca (lipca, sierpnia oraz września).  Pamiętajcie, że realizacja bonów musi nastąpić w ramach jednej transakcji (jednego koszyka z zakupami), bony również nie łączą się ze sobą.

Jakie są koszty uczestnictwa w programie? Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe, natomiast za posiadanie karty zapłacicie 6 PLN/mies.

Zapoznajcie się z pełnym regulaminem promocji >>

Pozostałe okazje na zdobycie bonusu od banku:

Regularnie informujemy was o kolejno pojawiających się okazjach, w ramach których możecie załapać się na premię od banku za założenie konta. Poniżej znajdziecie inne aktualnie aktywne akcje:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »