Fly4free.pl

Kolejna edycja Money Manii: 200 PLN premii w gotówce za założenie konta osobistego

200 PLN
Pieniądze w słoiku
Foto: Pachai Leknettip / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Lubicie łatwe okazje na zdobycie dodatkowych funduszy? To raczej pytanie retoryczne, dlatego informujemy was o kolejnej akcji, w ramach której możecie wzbogacić się o „dwie stówki” po spełnieniu kilku prostych warunków.

Właśnie wystartowała kolejna edycja programu Money Mania, gdzie w zamian za założenie konta osobistego możecie otrzymać premię w gotówce od Santander Bank Polska. Banki co jakiś czas organizują akcje, w których nagradzają nowych klientów, my zaś regularnie informujemy was o pojawiających się możliwościach zdobycia bonusu.

Zarejestrujcie się do promocji >>

Klasycznie – aby wziąć udział w promocji, należy być nowym klientem banku. Co to oznacza? Z akcji wykluczone są osoby, które na przestrzeni ostatniego roku (czyli od 11 maja 2019 r.) posiadały w Santander Bank Polska konto osobiste. Dobra wiadomość jest taka, że posiadanie innych produktów oferowanych przez bank (konta walutowego, karty kredytowej, etc.) nie koliduje z promocją.

Jesteście w tej grupie? Świetnie, bo to znaczy, że wasza premia w wysokości 200 PLN jest coraz bliżej.

Warunki do otrzymania bonusu:

Aby otrzymać 200 PLN bonusu, powinniście:

  • zarejestrować się na stronie dedykowanej promocji;
  • złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową.

Będziecie mieli do wyboru opcję zawarcia umowy z  wizytą doradcy mobilnego oraz złożenie wniosku przez formularz internetowy. Z oczywistych względów rekomendujemy wam zawarcie umowy w sposób zdalny. Na złożenie wniosku będziecie mieli czas do 31 maja 2020 r., natomiast na podpisanie umowy – do 15 czerwca 2020 r.

Co dalej? Warunki do otrzymania premii są proste – w każdym z trzech miesięcy po założeniu konta należy:

  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 PLN;
  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem);
  • zalogować się do aplikacji mobilnej;
  • oraz posiadać aktywne Konto Jakie Chcę do dnia wypłaty premii.

I… to wszystko! Informacja o przyznaniu premii trafi do was mailowo do 15 października 2020 r. Do 20 października 2020 r. będziecie musieli uzupełnić dane potrzebne do jej odbioru, a przelew pojawi się na waszym koncie do 30 października 2020 r.

Zdobądźcie nagrodę w wysokości 200 PLN >>

Jakie są koszty uczestnictwa w programie? Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest darmowe, natomiast za kartę debetową zapłacicie 3 PLN/mies. 

W tym miejscu zapoznacie się z pełnym regulaminem promocji >>

Pozostałe okazje na otrzymanie bonusu:

Regularnie informujemy was o pojawiających się możliwościach zarobienia pieniędzy w zamian za założenie konta osobistego. Poniżej znajdziecie aktualnie trwające promocje od innych banków:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »