Fly4free.pl

Bilety do Szwajcarii: Bazylea z Warszawy za 83 PLN (148 PLN bez WDC)

83 PLN
alpy szwajcarskie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: canadastock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dobra cena za przeloty do malowniczej Szwajcarii. Warto zakupić bilety i zaplanować urlop w iście malowniczej scenerii Alp.

Bazylea przez wielu niedoceniana, położona jest na styku trzech państw, a taka lokalizacja wręcz powinna motywować do odwiedzenia tego miasta. Możemy stamtąd wybrać się do Francji czy Niemiec, a to oznacza, że w trakcie takiej wycieczki będziemy mogli znaleźć się na terenie aż 3 krajów w bardzo krótkim czasie. Niewątpliwym atutem wycieczki jest cena biletów za przeloty, natomiast za noclegi czy „życie” na miejscu zapłacicie już nieco drożej.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Z szerokiej gamy oferty zakwaterowania wybierzcie to, które spełnia wasze oczekiwania.

Jeżeli zaplanujecie wypad poza miasto np. w Alpy, sugeruję wynająć samochód, który z pewnością uprzyjemni wam zwiedzanie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Bez klubów, zniżek i z normalnym bagażem z WAW (easyJet np. 28.03-31.03 za 128 PLN/os, czy w maju nieco drożej: 16-19 za 148 PLN/os). Napiszcie wreszcie o jakiejś alternatywie, która istnieje, a nie tylko o najtańszej (tylko dla wybranych) opcji. Zdjęcie także nie na miejscu. Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Jakie Alpy?! Do Alp z Bazylei to ponad 130 km........
nelson 1974, 24 lutego 2019, 18:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »