Fly4free.pl

Tanie loty do Belfastu z Wrocławia za 78 PLN

78 PLN
Oferta wyprzedana
Irlandia północna wybrzeże
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jan Miko / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dawno niespotykana cena za przeloty z Dolnego Śląska do Irlandii Północnej. Nie zwlekajcie z decyzją o zakupie.

W podróż wybierzecie 29 października, a do Wrocławia wrócicie po 7 dniach. Za przelot linią Ryanair zapłacicie tylko 78 PLN. Bez dodatkowych kosztów do Belfastu podróżować będziecie tylko z bagażem podręcznym. Belfast i jego okolice oferują wiele atrakcji. Fani „Gry o tron” muszą koniecznie zapoznać się z artykułem opisującym kultowe miejsca z serialu.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Ten hotel sieci Ibis usytuowany leży w samym sercu Belfastu, 5 minut spacerem od centrum miasta. Wszystkie pokoje obejmują łazienkę z prysznicem lub wanną i wyposażone są w telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Na miejscu będziecie mogli korzystać z bezpłatnego WiFi.

Grobla Olbrzymia, las znany z serialu „Gra o Tron” oraz piękne wybrzeże, to tylko niektóre miejsca które warto odwiedzić w Irlandii Północnej. Dlatego zachęcam Was do wypożyczenia samochodu na cały pobyt.

Kalendarz najtańszych lotów z Wrocławia do Belfastu

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »