Fly4free.pl

Tydzień w Batumi za 727 PLN. Loty z Gdańska, przejazdy i 4* hotel

727 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vasilii Gubski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przygoda na Kaukazie w świetnej cenie. Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty przelotów do Gruzji, by wybrać się w jeden z najbardziej interesujących zakątków tego kraju – na czarnomorskie wybrzeże.

Do Gruzji udacie się w terminie 26 listopada – 3 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Gdańska, realizowany na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zarezerwują posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Polecam wam udać się do Batumi. Wybrałem tam dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Elegant. Będzie to znakomita baza wypadowa do zwiedzania czarnomorskiego kurortu oraz świetne miejsce na wypoczynek.

Z lotniska w Kutaisi do Batumi dojedziecie autobusem GeorgianBus. Koszt biletów w dwie strony to 54 GEL (ok. 81 PLN) za dwie osoby.

Termin podróży: listopad/grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty, przejazdy oraz noclegi zapłacicie 727 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 196 PLN/2 osoby

Gdańsk – Kutaisi – Gdańsk >>

Hotel 1097 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Elegant czekają na was klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »