Fly4free.pl

Bardzo tanie loty na Alaskę z Dublina za 1657 PLN! Z Warszawy + 367 PLN

1657 PLN
Oferta wyprzedana
Alaska
Foto: xavitorrents / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ależ to będzie ciekawa podróż! Poczujcie się jak główny bohater słynnego filmy "Into the Wild" i ruszcie odkrywać wyjątkową Alaskę! Na miejscu czeka na was zachwycająca dzika przyroda, cudowne parki narodowe i zapierające dech w piersiach widoki.

W najtańszej opcji wasz wyjazd rozpocznie się 1 września na lotnisku w Dublinie, kiedy to polecicie do Anchorage. Na Alasce zostaniecie do 10 września, po czym wrócicie do stolicy Irlandii. Jeśli chcecie podróżować z Polski, będziecie musieli dopłacić 367 PLN. W tej opcji 31 sierpnia z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie udacie się do stolicy Irlandii. Powrót z Dublina zaplanowano na 11 września. Będziecie wtedy mieć około 5 godzin na przesiadkę.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Aer Lingus i Alaska Airlines (opcjonalnie LOT). W cenę wliczono bagaż podręczny i rejestrowany do 23 kg.

Termin podróży: 1–10(11) września (opcjonalnie 31 sierpnia – 10(11) września)
Wylot z: Dublina (opcjonalnie z Warszawy)
Linia lotnicza: Aer Lingus i Alaska Airlines (opcjonalnie LOT)
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Plan podróży:
Dublin – Anchorage – Dublin 1–10(11) września
Warszawa-Chopin – Dublin – Warszawa-Chopin 31 sierpnia – 11 września

Hotel od 369 PLN/noc/2 osoby

W Anchorage proponuję wam noclegi w świetnie ocenianym apartamencie Bright End Unit. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Anchorage i może okazać się dobrą bazą wypadową do zwiedzania Alaski. Na miejscu znajdziecie sypialnię, prywatną łazienkę i kompleksowo wyposażoną kuchnię.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Chcecie zatrzymać się w bardziej dzikim miejscu? W takim razie wybierzcie się do 3* Denali Touch of Wilderness, który zlokalizowany jest w głębi Alaski. Na miejscu znajdują się komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Otrzymacie darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 999 PLN/pobyt/2 osoby

W celu wygodnego przemierzania wspaniałej Alaski powinniście wynająć samochód. Za wypożyczenie Kii Rio lub podobnego modelu na lotnisku w Anchorage zapłacicie w sumie 999 PLN.

Jak zaplanować wycieczkę?

Alaska, czyli dla wielu jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. To największy stan USA, w którym znajdziecie jedyne w swoim rodzaju widoki, arktyczną scenerię, dziką przyrodę i wszechobecne poczucie wolności! Poza tym będziecie mieli okazję spotkać dzikie zwierzęta, żyjące w naturalnym środowisku: łosie, niedźwiedzie i wieloryby!

Zobaczycie tam wspaniałe lodowce w Glacier Bay National Park & Preserve, Hubbard, wysokie góry Chugah i zachwycające parki narodowe: Kenai Fjords National Park i Resurrection Bay. Podróżując po Alasce, warto zatrzymać się w jednym z klimatycznych miasteczek: Talkeetna, McCarthy przy kopalni Kennicott czy też w Coldfoot.

Ponadto w okolicy Anchorage znajduje się park narodowy Denali. Będziecie stamtąd mogli podziwiać najwyższy szczyt Ameryki Północnej. Ponadto polecam wizytę nad jeziorem Lake Clark. Interesujące mogą okazać się również wycieczki nad zatokę Hardenburg i na górę Tanalian.

Foto: BlueBarronPhoto / Shutterstock
Foto: sunsinger / Shutterstock
Alaska
Foto: xavitorrents / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wjazd do USA na nowych zasadach.
  • Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Nasi czytelnicy byli już na Alasce, przeczytajcie relację z podróży.
  • O tanich lotach na Alaskę poinformował nasz czytelnik: nelson 1974. Dzięki!
  • Planujcie wybrać się do parków narodowych? W takim razie zaopatrzcie się w kartę America the Beautiful Passes, która umożliwia nielimitowane wjazdy do parków narodowych przez 12 miesięcy.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »