Fly4free.pl

Barbados na tygodniową wycieczkę od 4019 PLN. Loty z 3 miast + noclegi niedaleko plaży

4019 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tom Jur / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Gdy u nas zima rozgości się na dobre, wam polecam wyjazd na słoneczne Karaiby. Barbados to piękne plaże, turkusowa woda w morzu oraz szansa na bliższe poznanie wyjątkowej kreolskiej kuchni.

Wycieczka na Karaiby zaplanowana została w terminie 24 – 31 stycznia. Czekają was loty do Bridgetown, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Amsterdamie oraz stop techniczny w Port of Spain (odbywa się on bez opuszczania samolotu).

Tym razem do wyboru macie wyloty z 3 polskich miast: z Gdańska, Krakowa oraz Warszawy. Bez dodatkowych opłat polecicie z samym bagażem podręcznym (na pokład możecie zabrać dodatkowy przedmiot osobisty — na przykład damską torebkę lub laptopa).

Wybrałem dla was zakwaterowanie w rodzinnym pensjonacie Sue’s Homestay. Znajduje się on tuż przy plaży i będzie świetną bazą dla waszego wypoczynku.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: KLM
Wyloty z: Gdańska, Krakowa oraz Warszawy
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Z tygodniową wycieczkę (loty + noclegi) zapłacicie od 4019 PLN/osoba przy dwóch podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Hotel 2441 PLN/tydzień/2 osoby

W Sue’s Homestay czeka na was pokój wyposażony w prywatną łazienkę oraz telewizor LCD. Na terenie obiektu będziecie mieli również dostęp do wspólnego salonu, kuchni oraz ogrodu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »