Fly4free.pl

Barbados na tydzień od 3640 PLN. Wyloty z 5 miast + noclegi niedaleko plaży

3640 PLN
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Macie ochotę na rajski relaks? W takim razie wybierzcie się na cudowny Barbados, gdzie możecie spodziewać się słonecznej pogody, malowniczych plaż i zapierających dech w piersiach widoków. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i zobaczcie na własne oczy piękno tej wyspy!

Na Barbados udacie się jesienią, w terminie 11 – 18 (19) listopada. Czekają was loty z Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia lub Krakowa do Bridgetown, realizowane na pokładzie samolotów 5* linii lotniczej Lufthansa (to najwyższa ocena w rankingu Skytrax) i Eurowings Discover. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki we Frankfurcie.

Wybrałam dla was zakwaterowanie niedaleko plaży, w apartamencie Nicolodge. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z dostępem do Wi-Fi oraz prywatną łazienką.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Lufthansa i Eurowings Discover
Wyloty z: Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia lub Krakowa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Z tygodniową wycieczkę (loty + noclegi) zapłacicie cenę od 3640 PLN/osoba przy dwóch podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Hotel 1903 PLN/2 osoby/pobyt

Na Barbadosie proponuję wam noclegi w apartamencie Nicolodge. Obiekt znajduje się w pobliżu plaży, dzięki czemu będzie idealną bazą wypadową do odpoczynku oraz zwiedzania wyspy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »