Fly4free.pl

Bangkok z Warszawy za 1807 PLN. Dużo terminów w sezonie!

1807 PLN
Bangkok tajlandia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: SOUTHERNTraveler / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wybierzcie jeden z terminów pomiędzy listopadem a marcem i ruszcie do stolicy Tajlandii. W okresie tym możecie liczyć na słoneczną pogodę w Azji Połduniowo-Wschodniej.

Proponuję wam 10-dniową podróż z Warszawy do Bangkoku, począwszy od 29 listopada. Za przeloty linią Air China z przesiadkami w Pekinie (15 i 3h) zapłacicie 1807 PLN. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny oraz bagaż nadawany do luku.

Dłuższą przerwę w podróży możecie wykorzystać na wizytę w stolicy Państwa Środka. Zapoznajcie się z relacją Anety, która spędziła w Pekinie 16 godzin! Sezon turystyczny w Tajlandii przypada na miesiące listopad-marzec, to właśnie wtedy możecie liczyć na słonczą pogodę oraz znikome opady deszczu.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Bangkoku proponuję wam spędzić 3 noce w 4-gwiazdkowym hotelu Narai, który leży w dzielnicy Silom, a od stacji metra Chong Nonsi oddalony jest o 750 metrów. Po pobycie w stolicy Tajlandii proponuję wam wybrać się na południe do Krabi za 300 PLN lub na Phuket za 197 PLN.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Bangkoku

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Brawo Air China! Im częściej robicie dobre ceny, tym większa szansa na dobre ceny u dobrych przewoźników.
0podroznik, 27 października 2019, 15:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »