Fly4free.pl

Tanio! Bangkok z Warszawy za 1630 PLN. Dużo terminów

1630 PLN
Tajlandia Bangkok
Foto: Nukul Chanada / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z bardzo dobrej ceny na przeloty do Azji Południowo-Wschodniej.

Proponuję wam loty z Warszawy do Bangkoku w listopadzie i grudniu. Okres ten przypada na początek sezonu turystycznego, a co za tym idzie, także dobrej pogody. Za 1630 PLN podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ukraine International Airlines z przesiadkami w Kijowie. W cenę biletu wliczony jest bagaż nadawany do luku, bagaż podręczny oraz catering.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 7 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W stolicy Tajlandii proponuję wam noclegi w 4-gwiazdkowy hotelu Grand Howard, który od Wielkiego Pałacu Królewskiego oddalony jest o 8 km. Na miejscu dostępny jest odkryty basen oraz sala fitness.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Bankgkoku

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »