Fly4free.pl

10 dni na Bali za 3670 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel z basenem infinity

3670 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Artem Beliaikin / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wyspa bogów czeka na wasze odkrycie! Zobaczcie tamtejsze zabytkowe świątynie, ukryte głęboko w dżungli wodospady oraz imponujących rozmiarów tarasy ryżowe. A to wszystko wraz z zakwaterowaniem w hotelu, w którym pobyt będzie przyjemnością samą w sobie.

Do Azji udacie się w terminie 18(19) – 29 marca. Do Indonezji polecicie z Warszawy na pokładzie samolotów linii KLM, Malaysia Airlines oraz Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Amsterdamie, Singapurze, Kuala Lumpur oraz Paryżu.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* Fashion Hotel Legian. To stylowy, designerski obiekt, którego główną atrakcją jest basen typu infinity ze wspaniałym widokiem na okolicę.

Termin podróży: marzec 2023
Linia lotnicza: Air France/KLM/Malaysia Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz 10-dniowe zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 3670 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6448 PLN/2 osoby

Warszawa – Denpasar – Warszawa >>

Hotel 892 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* Fashion Hotel Legian wyposażono w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 129 PLN/osoba

Chcecie zwiedzić więcej? Wybierzcie się na wycieczkę o wschodzie słońca na wulkan Batur wraz ze śniadaniem na szczycie.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »