Fly4free.pl

Tanio! Baku i Budapeszt w jednej podróży z Warszawy za 266 PLN (449 PLN bez WDC)

266 PLN
panorama baku
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Jeżeli skorzystacie z mojej propozycji, to w grudniu będziecie mieli okazję spędzić po kilka dni w stolicach Azerbejdżanu oraz Węgier.

Podróż rozpocznie przelotem 8 grudnia z Warszawy do Budapesztu, skąd po ok. 16-godzinnej przerwie ruszycie dalej do Baku. W drogę powrotną z Azerbejdżanu do stolicy Węgier udacie się 13 grudnia, by po spędzeniu trzech dni w Budapeszcie, 16 grudnia, wrócić do Warszawy. Za bilety zapłacicie odpowiednio 98 PLN (198 PLN bez WDC) oraz 12980 HUF (ok. 168 PLN) (ok. 251 PLN bez WDC).

Podróżując do Azerbejdżanu nie zapomnijcie o wizie, która kosztuje 23 USD (ok. 92 PLN). Możecie wyrobić ją online!

Wszystkie przeloty odbędziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bez dodatkowych kosztów będziecie podróżować tylko z bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Baku w terminie 8-13 grudnia proponuję wam zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu Holiday Inn Baku. Znajduje się on w odległości 1 km od wybrzeża Morza Kaspijskiego oraz 4 km od Ognistych Wież. Natomiast z bazą noclegową w Budapeszcie zapoznacie się klikając tutaj.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »