Fly4free.pl

Bez obostrzeń dla wszystkich: Anglia, Czarnogóra, Jordania, Szkocja i inne od 43 PLN!

od 43 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TravelPixelz-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W ostatnich tygodniach liczne państwa zniosły wiele restrykcji związanych z pandemią koronawirusa. Z tej okazji przygotowałem dla was zestawienie tanich biletów w miejsca, gdzie zarówno osoby zaszczepione, jak i niezaszczepione mogą wjechać bez żadnych testów!

Wszystkie poniższe loty to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Nie potrzebujecie szczepienia ani testów, by wybrać się do: Norwegii, Anglii, Szkocji, Irlandii, Czarnogóry, Jordanii oraz na Islandię i Węgry. Nie zwlekajcie jednak z rezerwacjami – najtańsze bilety dostępne są od 43 PLN/osobę.

Termin podróży: marzec–kwiecień
Wyloty z: Warszawy (Modlin), Poznania, Krakowa, Wrocławia oraz Katowic
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 317 PLN/noc/2 osoby

W Londynie rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Aloft London Excel. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Na miejscu znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Czarnogórze rekomenduję wam pobyt w 4* hotelu Perla Residence Hotel&Spa. Dotychczasowi goście rewelacyjnie oceniają pobyt w tym obiekcie. Na miejscu znajdziecie basen, strefę spa i siłownię. Otrzymacie darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »