nurkowanie w egipcie

Tanie all inclusive w Egipcie za 789 PLN! Loty z Wiednia + zakwaterowanie w 4* hotelu

789 PLN Szarm el-Szejk z Wiednia
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Odpocznijcie w pełni i nie martwcie się o nic na urlopie all inclusive! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów lotniczych do Szarm el-Szejk i wybierzcie się nad Morze Czerwone poza sezonem.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Egiptu polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Wasz wyjazd rozpocznie się w okresie ferii zimowych, a dokładnie 18 stycznia na międzynarodowym lotnisku Wiedeń-Schwechat. Powrót zaplanowany jest na 25 stycznia. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

W Egipcie zatrzymacie się w 4* hotelu Cyrene Island. Poza wyżywieniem all inclusive, będziecie mieli dostęp do prywatnej plaży, siłowni i basenów. Ponadto obiekt może pochwalić się pozytywnymi ocenami dotychczasowych gości.

Termin podróży: 18–25 stycznia
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 789 PLN za osobę, przy 2 podróżnych. Niższa cena dotyczy członków Wizz Discount Club.

Hotel 1244 PLN/tydzień/2 osoby

Na miejscu zatrzymajcie się w 4* hotelu Cyrene Island. Będziecie mieli zapewnione wygodne wyżywienie all inclusive, więc nie musicie martwić się o jedzenie i picie. Ponadto w obiekcie skorzystacie z siłowni i basenów. Do waszej dyspozycji zostanie oddana również prywatna plaża.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Szarm el-Szejk?

W styczniu nadal możecie liczyć na temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza. To idealna pogoda na połączenie zwiedzania z relaksem. W Szarm el-Szejk znajdziecie piękne plaże, lazurowe morze i historyczne zabytki.

Miłośnicy podwodnego świata z pewnością będą zadowoleni z wyjazdu. Na miejscu znajduje się około 250 raf koralowych. W okolicy mieści się wiele centrów nurkowych, które oferują usługi zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Szczególnie polecam wizytę w Sharks Bay Oasis.

Chcecie poczuć prawdziwy klimat Egiptu? W takim razie odwiedźcie starą dzielnicy miasta – Old Market. Natkniecie się tam na orientalny bazar. Poza tym warto zobaczyć kościół koptyjski i meczet Al Musterfa.

Foto: Rich-Carey / Shutterstock
Foto: Oleg_P / Shutterstock
plaża w Szarm el-Szejk
Foto: eFesenko / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.
  • Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • Więcej na temat obostrzeń w Egipcie przeczytacie tutaj.
  • Jak się tanio dostać z Polski do Wiednia? Autobusem lub pociągiem.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje (wszystkie w formie bufetu), napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie wnaszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 3.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Lato w Egipcie 🏖️⭐⭐⭐⭐ All inclusive w Marsa Alam za 2569 PLN
Egipt z Warszawy 2569 PLN

Lato w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu w Marsa Alam

🔥 TOP 🔥 Tygodniowe all inclusive w Egipcie za 1329 PLN 😮🌤️👙🏖️
Egipt z Gdańska 1329 PLN

Zanosi się, że urlop w Egipcie będzie jeszcze tańszy - sprawdź dlaczego!

Wakacje nad Morzem Czerwonym 🌊🐠 All inclusive w 4* hotelu z aquaparkiem za 2268 PLN
Egipt z Katowic 2268 PLN

Wakacje nad Morzem Czerwonym: all inclusive w 4* hotelu z aquaparkiem

🔥WARTO 🔥 Tygodniowy relaks w Egipcie z all inclusive za 1362 PLN 🌊⚱️🐫
Egipt z Warszawy 1362 PLN

All inclusive w Egipcie w genialnej cenie

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.Do autora tekstu. Kto nałoży tą kwarantannę? straż graniczna polska,skoro przylecę do Wiednia? Logicznie.... ląduję z Egiptu we Wiedniu i wsiadam w Flixa lub pociąg i jadę do Katowic ,bo najbliżej. Kto mi udowodni ,że przyleciałem z Egiptu wjeżdżając do Polski,o ile ktoś mnie skontroluje na granicy.
andrzejdz, 3 listopada 2021, 21:08 | odpowiedz
Dziękuję, poprawione. 
andrzejdz Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.Do autora tekstu. Kto nałoży tą kwarantannę? straż graniczna polska,skoro przylecę do Wiednia? Logicznie.... ląduję z Egiptu we Wiedniu i wsiadam w Flixa lub pociąg i jadę do Katowic ,bo najbliżej. Kto mi udowodni ,że przyleciałem z Egiptu wjeżdżając do Polski,o ile ktoś mnie skontroluje na granicy.
Kamil Walinowicz, 4 listopada 2021, 7:07 | odpowiedz