Fly4free.pl

Bardzo tanie all inclusive w Egipcie za 782 PLN! W cenie loty z Wiednia + zakwaterowanie

782 PLN
Foto: Oleg_P
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na ucieczkę przed zimowym mrozem? Urlop w Egipcie będzie świetnym rozwiązaniem! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen lotów i polećcie do Szarm el-Szejk poza sezonem. Będziecie mieć piękną pogodą, zobaczycie rafy koralowe i odpoczniecie w 4* hotelu z all inclusive.

Do Egiptu wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Wasz wyjazd rozpocznie się 8 lutego na międzynarodowym lotnisku Wiedeń-Schwechat. Powrót zaplanowany jest na 15 lutego. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

W Egipcie zatrzymacie się w 4* hotelu Cyrene Island. Poza wyżywieniem all-inclusive, będziecie mieli dostęp do prywatnej plaży, siłowni i basenów.

Termin podróży: 8–15 lutego
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 782 PLN za osobę, przy 2 podróżnych. Niższa cena dotyczy członków Wizz Discount Club.

Hotel 1236 PLN/2 osoby

Rekomenduję wam pobyt w 4* hotelu Cyrene Island z wygodnym wyżywieniem all-inclusive. Ponadto w obiekcie znajdziecie siłownię i baseny. Do waszej dyspozycji zostanie oddana również prywatna plaża.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wyjazdu do Egiptu?

W Szarm el-Szejk możecie liczyć nawet na ponad 20 stopni Celsjusza w lutym, więc to idealna pogoda, by połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem. W okolicy znajdziecie przepiękne, lazurowe morze i zachwycające rafy koralowe.

Dla miłośników podwodnego świata rekomenduję wizytę w Sharks Bay Oasis, gdzie będziecie mieli okazję spróbować swoich sił w nurkowaniu.

Prawdziwy egipski klimat poczujecie w starej dzielnicy miasta – Old Market. Znajduje się tam orientalny bazar. Poza tym warto zobaczyć kościół koptyjski i meczet Al Musterfa.

nurkowanie w Egipcie
Foto: Rich Carey
Foto: John_Walker
Foto: kayak.com
Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem. Test na COVID-19 jest gratis dla klientów Rainbow dokonujących rezerwacji w terminie do końca października!
  • Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje (wszystkie w formie bufetu), napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Jak się tanio dostać z Polski do Wiednia? Autobusem lub pociągiem.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Proszę o kontakt, jestem zainteresowana wycieczka do Egiptu. Nie mogę zrobić rezerwacji
Marzena Stembalska, 20 października 2021, 13:38 | odpowiedz
Proszę do nas napisać: konsultant@fly4free.pl.
Kamil Walinowicz, 22 października 2021, 7:16 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »