Fly4free.pl

Prawdziwa egzotyka! All inclusive na Madagaskarze: 4* hotel przy plaży za 5580 PLN. Wylot z Warszawy

Hotel Orangea Beach Resort
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
5580 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
17.11.2022 - 25.11.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
"Ląd na końcu świata" – tak wyspę nazywają lokalni mieszkańcy. Odwiedź króla Juliana w swoim naturalnym środowisku 🙂 Madagaskar słynie z piaszczystych plaż, malowniczych widoków i dzikiej natury.

Na wypoczynek do Afryki udasz się w terminie 17-25 listopada. Czekają cię loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny do 8 kg i rejestrowany do 20 kg — spakujesz wszystkie niezbędne rzeczy i wrócisz z mnóstwem pamiątek.

4* hotel Orangea Beach Resort, w którym spędzisz tydzień, położony jest przy samej plaży. W kompleksie będziesz mógł korzystać z basenu z widokiem na ocean, ogrodu palmowego i tarasu słonecznego z leżakami. W każdym pokoju znajdziesz klimatyzację, WiFi i prywatną łazienkę.

Termin podróży: listopad
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »