Fly4free.pl

All inclusive na Kubie. Tydzień w 4* hotelu w Varadero za 6383 PLN (wylot z Warszawy)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kamira / Shutterstock
od
6383 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
06.10.2022 - 13.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzą wam się niezapomniane wczasy? Zaszalejcie na Kubie, by pełnymi garściami czerpać z tego, co ma do zaoferowania: pięknych plaż, świetnej pogody oraz ciepłej wody w morzu. Będzie to doskonała okazja, by zatańczyć salsę oraz spróbować mojito w ich ojczyźnie!

Na karaibską wyspę udacie się w terminie 6 – 13 października. Czeka was lot z Warszawy do Hawany, realizowany na pokładzie samolotów linii lotniczej Swiss Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Zurychu.

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Iberostar Tainos. Do waszej dyspozycji będą klimatyzowane pokoje, zielony ogród z odkrytymi basenami, wieczorne animacje oraz wyżywienie w formie zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: październik
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 321 PLN/osoba

Chcecie zwiedzić więcej? Zarezerwujcie dla siebie niezwykłą wycieczkę katamaranem na Cayo Blanco, by odkryć najlepsze miejsca do snorkelingu!

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »