Fly4free.pl

Alghero na wakacje za 282 PLN (368 PLN bez WDC). Loty z Katowic

282 PLN
Sardynia Orosei
Foto: zakaz86 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wybierzcie się w te wakacje na słoneczną włoską wyspę w atrakcyjnej cenie. Bilety na Sardynię, bo o niej mowa, kupicie za 282 PLN w obie strony.

W krótką podroż w szczycie sezonu urlopowego (10-13 sierpnia) wybierzecie się z bagażem podręcznym. Tutaj znajdziecie kilka przydanych rad, jak spakować się w małą walizkę lub plecak. W obie strony z katowickiego lotniska do Alghero lecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air.

Sardynia to chyba wymarzony kierunek każdego urlopowicza. Lecąc tam w sierpniu, nie można mieć żadnych wątpliwości, że pogoda będzie kiepska, a temperatury niskie. Zdecydowanie możemy się również spodziewać większej ilości wczasowiczów, ponieważ wyspa cieszy się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza w wakacje.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Na Sardynii proponuję Wam noclegi w Alghero 4U, który znajduje się w centrum miasta, 10 minut spacerem od jego zabytkowej dzielnicy. Pensjonat posiada wspólną kuchnię, taras oraz ogród ze stołami i krzesłami. Dostępne są także pokoje z prywatną łazienką.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »