Fly4free.pl

Odkryj Park Narodowy Nairobi: 7 dni w Kenii za 2747 PLN. Loty z Warszawy i noclegi

2747 PLN
zebry na tle nairobi
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: mbrand85 : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj swoją podróż do Afryki już dziś! Spędź tydzień w Kenii i odkryj piękno przyrody oraz lokalną kulturę. Do tego odwiedź słynny Park Narodowy Nairobi, który jest najstarszym rezerwatem zwierząt na terenie kraju.

Do Afryki udasz się w terminie 17 – 24 (25) maja 2023 roku. Do Kenii polecisz z Warszawy na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki we Frankfurcie.

W Nairobi proponuję noclegi w bardzo dobrze ocenianym hotelu Mouni Residences. Obiekt będzie świetną bazą do zwiedzania Parku Narodowego Nairobi.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacisz 2747 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 4419 PLN/2 osoby

Warszawa – Nairobi – Warszawa >>

Hotel 1075 PLN/2 osoby/pobyt

W Nairobi proponuję zakwaterowanie w hotelu Mouni Residences. Na miejscu skorzystasz z komfortowo urządzonego pokoju z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 555 PLN/osoba

Chciałbyś poznać lokalną społeczność i prawdziwe życie Kenijczyków? W takim razie wybierz się na wycieczkę ekologiczną i kulturalną, w trakcie której odwiedzisz wioskę Masajów z Nairobi.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »