Fly4free.pl

Lamezia i Neapol w jednej podróży z Warszawy za 158 PLN

158 PLN
Oferta wyprzedana
Neapol panorama miasta
Foto: S-F / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z dobrej okazji i odwiedźcie dwa niezwykle ciekawe włoskie miasta. W tytułowej cenie zawarte są loty oraz przejazd włoskimi kolejami.

W podróż do Włoch wybierzecie się jesienią, w terminie 20-25 października. Z Warszawy polecicie do Lamezii za 46 PLN. Natomiast wasz lot powrotny do Warszawy wystartuje z Neapolu – bilet w cenie 14,99 EUR (ok. 67 PLN). 400-kilometrowy odcinek pomiędzy Lamezią a Neapolem pokonacie w nieco ponad 3 godziny, korzystając z połączenia kolejowego. Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady, jak się spakować.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Odcinek pomiędzy Lamezią a Neapolem pokonacie korzystając z włoskich kolei. Za bilet zapłacicie już od 10,90 EUR (ok. 47 PLN). Przejazdy w tej cenie dostępne są codziennie, więc możecie dowolnie modyfikować swoją podróż.

W Kalabrii zatrzymajcie się w centrum miasta Lamezia, w przytulnym pensjonacie Sogni d’oro. Na miejscu czeka na was przestronny pokój z prywatną łazienką i dostępem do sieci WiFi w całym budynku.

W Neapolu rozważcie pobyt w przytulnym hotelu Europeo & Flowers. Czekają tu na was przestronne, klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką i dostępem do sieci WiFi.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »