Fly4free.pl

Weekend w Bieszczadach: zestawienie noclegów (sobota-niedziela) już od 217 PLN/2 osoby

Foto: Marek Piwnicki / Unsplash.com
od
217 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.04.2022 - 24.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie dość wielkomiejskiego zgiełku oraz codziennych obowiązków? W takim razie rzućcie wszystko i wybierzcie się w… Bieszczady. Niech smaczku doda fakt, że ten niezwykle malowniczy rejon naszego kraju udacie się w terminie obejmującym dni wolne od pracy!

Po ciszę i spokój proponuję wam wybrać się w jeden z kwietniowych weekendów (16-17.04) oraz (23-24.04) – to, na który się zdecydujecie, zależy tylko i wyłącznie od was. Ceny wiosennych pobytów – dla dwóch osób – w Bieszczadach zaczynają się już od 217 PLN/noc.

Hotel od 217 PLN/2 osoby/noc

W Sanoku proponuję wam noclegi w 3* hotelu Centrum Promocji Zdrowia Sanvit, który znajduje się w centrum miasta, tuż nieopodal Zamku Królewskiego. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Ustrzykach Dolnych postawie na zakwaterowanie w obiekcie – Zajazd Bieszczadzka Ostoja, który znajduje się w cichej okolicy. Z większości pokoi rozpościera się malowniczy widok na Bieszczady. W cenie pobytu zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na codzienne śniadania możecie liczyć, decydując się na pobyt w obiekcie – Rezydencja Bukowy Dwór. Znajduje się on w miejscowości Rabe, w zachodniej części Bieszczad, 100 metrów od pasma Żukowa. We wszystkich pokojach mieści się łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W miejscowości Lutowiska proponuję wam zakwaterowanie ze śniadaniami w obiekcie – Centrum Promocji Leśnictwa. Wszystkie pokoje oraz apartamenty wyposażone są w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny, ponadto w każdym mieści się łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W miejscowości Wetlina rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w obiekcie Dwór Roh. W każdym pokoju na wyposażeniu jest telewizor LCD, czajnik elektryczny oraz łazienka z prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Także w Wetlinie mieści się 3* hotel Carpatia Bieszczadzki Gościniec, który swoim gościom w cenie pobytu zapewnia: codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatny parking. Natomiast za dodatkową opłatą będziecie mogli korzystać ze strefy spa, w tym suchej sauny i łaźni parowej, a także wanny z hydromasażem, prysznica wrażeń i groty solnej.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »