Fly4free.pl

Festiwale świateł Loy Krathong i Yi Peng! Bangkok i Chiang Mai w jednej podróży z Warszawy za 2782 PLN

2782 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Thinnapob Proongsak / Shutterstock
Zobacz wyjątkowe wydarzenia, które ma miejsce pod koniec listopada w Tajlandii. Loy Krathong i Yi Peng to popularne festiwale świateł, w trakcie których setki tysięcy świeczek i kwiatów pływa po rzekach i jeziorach w całym kraju. Ponadto będziesz miał okazję podziwiać mnóstwo lampionów szczęścia.

Do Bangkoku polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczych Emirates w terminie 26(27) listopada – 4 grudnia z lotniska w Warszawie. Po drodze czekają cię przesiadki w Dubaju.

Po przylocie do Bangkoku polecam ci wybrać się do Chiang Mai, gdzie obchody Loy Krathong i Yi Peng są jednymi z najciekawszych w całym kraju. Na miejscu możesz uczestniczyć w publicznym wydarzeniu i za darmo podziwiać niezwykłe lampiony lub wybrać się na jedną z biletowanych imprez, np. Chiang Mai CAD Khomloy Sky Lanterns Festival.

Termin podróży: listopad/grudzień
Linie lotnicze: Emirates, Thai Smile i Air Asia
Bagaż: podręczny

Hotel od 150 PLN/noc/2 osoby

W Chiang Mai zatrzymaj się w 4* hotelu Thanyawintra Boutique and Spa. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Na terenie obiektu znajdziesz basen i strefę relaksu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Bangkoku postaw na 4* hotel Asia, który mieści się w pobliżu centrum miasta. Będzie to dobra baza wypadowa do zwiedzania stolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 182 PLN/osoba

W Bangkoku polecam ci wizytę w dzielnicy Phra Nakhon. Odkryj świątynie Wat Ratchanatdaram oraz Wat Suthat.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie ma już publicznych i darmowych imprez z puszczaniem lampionów. Aktualnie obowiązujące prawo z Tajlandii  nie pozwala na puszczanie lampionów w Chiang Mai z uwagi a sąsiedztwo lotniska i mozliwosc pożarów. Dostępne sa tylko prywatne i płatne eventy poza miastem. W samym chiang mai mozna co najwyzej puscic po wodzie krathonga. 
wercyngetoryx, 16 marca 2023, 15:44 | odpowiedz
Skąd taka cena WAW - BKK? U mnie pokazuje 3500zł emirataes w tych datach
pawel9292, 16 marca 2023, 16:28 | odpowiedz
2 godziny od wrzucenia info, oferta już jest chyba nieaktualna. Na przełomie listopada i grudnia najtańsze bilety są od 3600+ PLN...
semo, 16 marca 2023, 16:32 | odpowiedz
No właśnie na fejsie to już po 50min kto napisał że nie ma takich biletów. Co dla mnie było jakimś fejkiem bo te same terminy obserwuje na róznych stronach i żadnego powiadomienia nie dostałem xd 
semo 2 godziny od wrzucenia info, oferta już jest chyba nieaktualna. Na przełomie listopada i grudnia najtańsze bilety są od 3600+ PLN...
pawel9292, 16 marca 2023, 16:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »