Zimowy relaks na Cyprze 🌴🏖️ Tydzień w 5* hotelu przy plaży za 1799 PLN (z wyżywieniem) 🌞

1788 PLN Cypr z Krakowa
Cypr zimą to doskonały kierunek na ucieczkę przed chłodem 🌞 Luksusowy 5* hotel Constantinos The Great Beach położony tuż przy piaszczystej plaży w Protaras zapewni komfortowy pobyt 🏨 W pakiecie przelot, transfery i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) 🍽️ To propozycja od EXIM Tours na styczniowy wypoczynek w słonecznym klimacie 😎
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na Cypr polecisz z Krakowa w dniach 21-28 stycznia. W cenie możesz zabrać bagaż podręczny.

Hotel Constantinos The Great Beach to luksusowy 5* obiekt położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży w Protaras. Goście chwalą dogodną lokalizację, bliskość sklepów i restauracji oraz profesjonalną obsługę. Hotel oferuje zarówno basen odkryty jak i kryty, co jest dużym atutem podczas zimowego pobytu. Do dyspozycji gości jest również centrum SPA z sauną i jacuzzi, siłownia oraz program animacyjny. W cenie oferty znajdują się przeloty, transfery lotniskowe oraz wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji.

📅 Termin podróży: 21-28 stycznia
✈️ Wylot z: Krakowa
🌞 Biuro podróży: EXIM Tours
💼 Bagaż: podręczny (40x25x30 cm)
🛏️ Zakwaterowanie: 5* hotel
🍴 Wyżywienie: HB (śniadania i obiadokolacje)
🙋‍♂️ Liczba osób: 2

Foto: Exim
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2.03.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Majówka na bogato, ale w genialnej cenie ✨ 🏝️ Loty + ⭐⭐⭐⭐⭐hotel przy plaży na Zanzibarze za 3532 PLN 😍
Zanzibar z Berlina 3532 PLN

Egzotyczna majówka w luksusowym stylu. Loty i 5* hotel przy plaży

Czerwcowa ucieczka między góry a morze ☀️ 🏖️ Wycieczka nad Zatokę Kotorską za 617 PLN 😍🏰
Zatoka Kotorska z Gdańska 617 PLN

Bajeczne widoki w świetnej cenie i bardzo dobrym terminie

Łap słońce i niczym się nie martw ☀️ 🏖️ Tydzień w 4* hotelu z all inclusive w słonecznej Tunezji za 2299 PLN ✈️
Tunezja z Katowic i Warszawy 2299 PLN

Tunezyjski relaks pełen słońca w 4* hotelu z all inclusive

Piaszczyste wydmy i ocean zamiast szarych dni 🌊 ☀️ Tydzień na Fuerteventurze od 1395 PLN 😱🏖️
Fuerteventura z Katowic od 1395 PLN

Tydzień na Wyspach Kanaryjskich w genialnej cenie. Loty i apartament

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?