Fly4free.pl

Ale oferta! Zestawienie noclegów w zamkach w całej Polsce od 247 PLN/noc (śniadanie w cenie)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dziewul / Shutterstock
od
247 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.04.2022 - 31.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie ze znakomitej oferty, jaką niewątpliwie jest możliwość przenocowania w… polskich zamkach. Dolny Śląsk, Górny Śląsk czy województwo pomorskie. Tylko od was zależy na który rejon naszego kraju „postawicie”.

Na wycieczkę wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy kwietniem a majem. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela). Noclegi w tak nietypowych obiektach, jakimi są zamki, zaczynają się już od 247 PLN/2 osoby/noc.

Hotel od 247 PLN/2 osoby/noc

Na Dolnym Śląsku proponuję wam zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Zamek Czocha, który może poszczycić się malowniczym położeniem. Znajduje się on bowiem na szczycie granitowego wzgórza, które góruje nad jeziorem Leśniańskim. We wszystkich pokojach są łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W województwie opolskim proponuję pobyt w jednym z najpiękniejszych polskich zamków, czyli Zamku Moszna. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania, które serwowane są w formie bufetu. Na terenie całego kompleksu będziecie mogli korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ponownie zaglądamy na Dolny Śląsk, ale tym razem proponuję wam noclegi w 3* hotelu Zamek Książ, który mieści się… w odległości 40 metrów od jednego z reprezentacyjnych polskich zamków. W cenę pobytu wliczone są codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Górnym Śląsku zatrzymajcie się w 3* hotelu Zamek Lubliniec. W cenie pobytu zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego parkinu. Wszystkie pokoje

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W województwie pomorskim mam dla was ofertę noclegów z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Zamek Gniew, który położony jest nieopodal rzeki Wisły. W cenie będziecie mogli także skorzystać z krytego basenu oraz centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zaś na Mazurach rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Zamek Ryn, który mieści się w zamku krzyżackim z XIV w Rynie. W cenie zakwaterowania zapewniony będziecie mieli dostęp do sauny suchej, centrum fitness oraz krytego basenu. Na terenie całego obiektu będziecie mogli korzystać z sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »