Fly4free.pl

Co za zbiór! Łapcie zestawienie nietypowych miejsc noclegowych w Polsce od 293 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pushish Images / Shutterstock
od
293 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.09.2022 - 11.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy się wam nocleg w domku na wodzie lub w wagonie kolejowym? Może zdecydujecie się na pobyt w stodole, luksusowym namiocie czy kontenerze morskim? Tak naprawdę tylko od was zależy, który obiekt wybierzecie.

Te niezwykłe formy zakwaterowania znajdują się w różnych częściach naszego kraju, a dostępność terminów jest naprawdę spora. Bez trudu każdy z was znajdzie coś dla siebie. Ceny pobytów dla dwóch osób zaczynają się od 293 PLN/doba.

Hotel od 293 PLN/2 osoby/noc

W Bieszczadach rekomenduję wam noclegi w obiekcie Bieszczadzka Stodola, który mieście się w nowocześnie urządzonej… stodole. Zatrzymacie się w studio, które składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

A co powiecie na nocleg w kontenerze morskim? Takich wrażeń dostarczy wam pobyt w obiekcie Unikatowy domek z kontenera morskiego. Na miejscu do swojej dyspozycji będziecie mieć w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon, łazienkę oraz sypialnię.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Macie ochotę na nocleg w tradycyjnej jurcie? W takim razie postawicie na pobyt w kompleksie Ałabajka, który znajduje się w Karkonoszach. W każdym „namiocie” jest aneks kuchenny i łazienka.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

A gdyby tak zamiast w jurcie, zatrzymać się w luksusowym namiocie? W takim razie postawcie na pobyt w obiekcie – Glamping drzwi do lasu. Na miejscu zakwaterowani będziecie w nowoczesnym namiocie, który został wyposażony w aneks kuchenny, salon, sypialnię oraz łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Mam nadzieję, że nie macie choroby morskiej? Ponieważ kolejną moją propozycją jest oferta zakwaterowania w obiekcie – Pływający Domek, który znajduje się (a raczej dryfuje) na jeziorze Przywidzkim. Aneks kuchenny, łazienka, miejsce do spania – to wszystko jest na miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Wodę zmieniamy na tory! Jeżeli kiedykolwiek marzyliście, aby spędzić noc w pociągu, to teraz macie szansę spędzić to marzenie. Wystarczy, że zdecydujecie się na pobyt w obiekcie Stacja Galicja – nocleg w pociągu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »