Fly4free.pl

Zbiór tanich lotów do Włoch z Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia od 46 PLN

46 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Luca Micheli / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Słoneczna Italia czeka! Jeżeli kochacie zabytki, wspaniałe widoki, pyszną kuchnię oraz niepowtarzalny klimat Półwyspu Apenińskiego – nie mogliście lepiej trafić.

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Tym razem jako miejsce wylotu do wyboru macie Katowice, Kraków, Warszawę oraz Wrocław.

Najtańsze bilety możecie zarezerwować już za 46 PLN – nie zwlekajcie jednak z decyzją, rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki!

Termin podróży: marzec – kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 125 PLN/pokój

Wybieracie się do Rimini? Zatrzymajcie się tam w położonym niedaleko plaży 3* hotelu Blumen. Na dobry początek dnia otrzymacie śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Sycylii wybrałem dla was zakwaterowanie w pensjonacie Guesthouse B&B Garibaldi. Lokalizacja niedaleko zabytkowego miasta w Trapani pozwoli wam poczuć niepowtarzalny klimat Italii w czasie wycieczki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »