Fly4free.pl

Zbiór lotów na Półwysep Bałkański od 157 PLN. Chorwacja, Bułgaria, Grecja, Albania i Czarnogóra z polskich miast

od 157 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dreamer4787 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów na Półwysep Bałkański i wybierz się na wycieczkę w stronę słońca. Odpocznij w Chorwacji, odkryj Albanię oraz odwiedź malowniczą Czarnogórę.

W podróż proponuję ci wybrać się w okresie pomiędzy kwietniem a czerwcem. Dostępne są bilety z Poznania, Wrocławia i Warszawy (Modlin).

Do Albanii, Chorwacji, Czarnogóry, Bułgarii i Grecji polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair lub Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Najtańsze bilety kupisz już za 157 PLN.

Termin podróży: kwiecień-czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair, Wizz Air
Bagaż: podręczny 

Hotel od 250 PLN/2 osoby/noc

W Albanii proponuję noclegi w 4* hotelu Lubjana. Obiekt jest świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na miejscu skorzystasz z komfortowo urządzonego pokoju z prywatną łazienką. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Zadarze postaw na 4* Villa Liburnum z wliczonymi śniadaniami w cenę. Na miejscu znajdziesz nowocześnie urządzony pokój z dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 627 PLN/2 osoby

W Chorwacji polecam wynajęcie samochodu, który ułatwi ci zwiedzanie tego pięknego kraju. Najlepiej zrobić to już na lotnisku w Zadarze.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »