Fly4free.pl

Zbiór lotów na Bałkany: Czarnogóra, Chorwacja i Bułgaria od 60 PLN! Bilety z 5 miast

od 60 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: xbrchx / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Stęskniliście się za słońcem? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów do krajów bałkańskich. Możecie odpocząć w Czarnogórze, Chorwacji oraz Bułgarii.

Wszystkie poniższe loty to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Możecie wybrać się do: Czarnogóry, Chorwacji i Bułgarii. Nie zwlekajcie jednak z rezerwacjami – najtańsze bilety dostępne są od 60 PLN/osobę.

Termin podróży: marzec–czerwiec
Wyloty z: Warszawy (Modlin), Poznania, Krakowa, Wrocławia oraz Gdańska
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 286 PLN/noc/2 osoby

W Czarnogórze zatrzymajcie się w 5* hotelu Hilton, który zlokalizowany jest w centrum Podgoricy. Na miejscu skorzystacie z basenu, strefy spa i siłowni. Wasz pokój wyposażony będzie w prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się wiecej o tym hotelu

Natomiast w Bułgarii polecam wam zakwaterowanie w 4* hotelu Bulgaria Burgas. To świetnie oceniany obiekt, który usytuowany jest w pobliżu wybrzeża. Na miejscu skorzystacie z basenu, strefy spa i welness oraz siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »