Fly4free.pl

Zbiór lotów do Włoch z Warszawy i Krakowa od 40 PLN!

od 40 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: GoneWithTheWind-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Italia jest jednym z najpopularniejszych kierunków wśród polskich turystów. Nic dziwnego – na miejscu znajdziecie zapierające dech w piersiach widoki, klimatyczne miasteczka, wspaniałych ludzi i pyszną kuchnię. Skorzystajcie ze świetnych cen biletów i ruszcie odkrywać piękno Włoch!

W podróż na Półwysep Apeniński udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczych Ryanair z Krakowa Warszawy. Możecie wybrać się do Bolonii, Turynu, Bari, Ankony, Mediolanu lub Pizy. W cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: marzec–kwiecień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 462 PLN/noc/2 osoby

W Bari zatrzymajcie się w 4* hotelu Mercure Villa Romaazzi Carducci. To świetnie oceniany obiekt, który znajduje się w pobliżu centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z basenu, siłowni i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Mediolanie polecam wam zakwaterowanie w 4* hotelu nhow Milano. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu. Pokoje wyposażone są m.in. w: TV, komfortowe łóżko i prywatną łazienkę. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

apulia wybrzeze
Foto: cge2010 : Shutterstock
Foto: Yasonya-Shutterstock
Foto: Noppasin-Wongchum-Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »