Fly4free.pl

Loty do Francji z 4 miast za 78 PLN

78 PLN
lyon francja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RossHelen / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałam dla was zbiór najtańszych lotów do Francji. Wybierzcie jeden z dostępnych terminów i jedźciena krótki city break. To idealna okazja aby zapełnić przyszłoroczny kalendarz podróżniczy!

Miasta do jakich możecie się wybrać to: Lyon, Bordeux i Paryż. Każde z nich ma coś wyjątkowego do zaoferowania przyjezdnym: piękna architektura, muzea z unikalnymi zbiorami oraz oczywiście wspaniałe wina. Do Francji polecicie z Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia. W zależności od wybranej trasy loty będą realizowane przez Wizz Air lub Ryanair. W obydwu liniach w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny.

Daty podróży: styczeń – marzec 2020
Linia lotnicza: Wizz Air, Ryanair

Hotelod 223 PLN

W Lyonie proponuję Hotel Séjours & Affaires Park Lane.

rezerwacja hotelu

Natomiast w Bordeaux rozważcie pobyt w Residhotel Galerie Tatry.

rezerwacja hotelu

A w Paryżu polecam Hotel Art Congrès.

rezerwacja hotelu

Co robić we Francji?

Najważniejsze atrakcje Lyonu to Wzgórze Fourvière i Bazylika Notre Dame oraz muzeum Lumiere. Ten region Francji to także bliskość Alp. Dla fanów białego szaleństwa polecam wycieczkę do Grenoble (110 km) lub Chamonix Mont Blanc (220 km). Dojedziecie tam korzystając z połączeń autobusowych.

Bordeaux kojarzy się przede wszystkim z winem. I tego tutaj Wam z pewnością nie zabraknie, podobnie jak owoców morza. W mieście znajdziecie wiele restauracji i knajpek, które uraczą Was tym co francuska gastronomia ma najlepszego. Aby spalić kalorię polecam spacer wzdłuż Garonny.

Mnogość atrakcji, które znajdziecie w Paryżu przyprawia o zawrót głowy. Będziecie mieć nie lada problem aby wybrać, te które umieścicie w swoim planie wycieczki. Ja ze swojej strony polecam flagowe punkty Paryża, czyli wieżę Eiffle’a, dzielnicę Montmarte, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Pałac i Ogród Luksemburski oraz Bazylikę Sacre Coeur.

most o zachodzie słońca
Foto: prochasson frederic / Shutterstock.com
bordeaux winnica
Foto: FreeProd33 / Shutterstock.com
Paryż Wieża Eiffla
Foto: Ilona Ignatova / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Nasze forum to istna kopalnia informacji dotyczących podróży do Francji. Zajrzyjcie tam koniecznie!

  • Lecąc Wizz Air możecie zabrać ze sobą jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • W linii lotniczej Ryanair w cenę biletu wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm.

  • Najniższe ceny biletów w Wizz Air dostępne są dla członków klubu. Koszt WIZZ Discount Club? Od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).

  • Będąc we Francji, używajcie wielowalutowej karty Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »