Fly4free.pl

Zbiór lotów do europejskich stolic z Polski od 95 PLN. Dużo kierunków i terminów, w tym również na weekend!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
95 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: eldar nurkovic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Początek roku to idealny okres na krótkie wycieczki po Starym Kontynencie. Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia i wybierz kierunek na kolejną podróż: Hiszpania, Włochy, Skandynawia, a może Albania?

Poniżej znajdziesz zebrane przeze mnie propozycje biletów w atrakcyjnych cenach do europejskich stolic. Dostępnych jest wiele terminów i kierunków, dlatego każdy łatwo znajdzie coś dla siebie.

Czeka cię bezpośredni lot realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety dostępne są dla wszystkich (nie potrzebujesz członkostwa w klubach zniżkowych), a najtańsze zarezerwujesz już za 95 PLN.

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla wszystkich
Bagaż: podręczny

Hotel od 270 PLN/pokój

Wybierasz się na weekend do Sztokholmu? Zatrzymaj się w stylowym, eleganckim 4* hotelu znanej sieci Radisson Blu Royal Viking.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zaszalej na Bałkanach i postaw na zakwaterowanie w luksusowym hotelu! 5* Maritim Hotel Plaza Tirana zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W greckiej stolicy zatrzymaj się w hotelu ze wspaniałym widokiem na Akropol. 4* Athens Panorama Project będzie strzałem w dziesiątkę na krótki city break.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »