Fly4free.pl

Na city break: zbiór lotów do europejskich stolic z polskich miast od 84 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
84 PLN
Oferta nieaktualna
madryt
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Najbliższe tygodnie to świetny okres, by wybrać się na miejską eksplorację do jednej z ciekawych metropolii. Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia, sprawdź kalendarz i ruszaj na spotkanie przygody!

W poniższym tekście zebrałem w jednym miejscu najciekawsze propozycje krótkich podróży do europejskich stolic. Wystarczy ci sam dowód osobisty i możesz już pakować się na wycieczkę! Do wyboru masz wiele ciekawych kierunków, a najtańsze bilety kupisz już za 84 PLN.

Loty w tytułowych cenach dostępne są dla wszystkich (bez konieczności posiadania klubów zniżkowych). W cenie możesz zabrać ze sobą bagaż mały bagaż podręczny.

Termin podróży: styczeń – marzec
Linia lotnicza: Ryanair / Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 307 PLN/pokój

Marzą ci się noclegi ze wspaniałym widokiem na Akropol? 4* hotel Athens Panorama Project będzie zatem strzałem w dziesiątkę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Sztokholmie rekomenduję postawić na bardzo dobrze oceniany 4* hotel znanej sieci Best Western Plus Grow. Dla gości przygotowano tam elegancko urządzone pokoje z prywatną łazienką, WiFi oraz telewizorem LCD.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zaszalej w Budapeszcie i zatrzymaj się w luksusowym 5* hotelu Anantara New York Palace Budapest. To miejsce, które na długo zostanie w twojej pamięci!

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-07-21T21:57:00.384Z przez Wakacje.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »