Fly4free.pl

Zbiór bardzo tanich lotów do Chorwacji: Pula i Zadar z polskich miast od 58 PLN!

58 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Enrico14 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcielibyście przedłużyć swój tegoroczny sezon urlopowy? Na południu Europy wciąż możecie liczyć na dobrą pogodę oraz słońce. Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów do Puli oraz Zadaru i wybierzcie się na krótką wycieczkę nad Adriatyk.

Bilety w tak niskich cenach zarezerwować możecie z kilku polskich miast: Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz Warszawy. Do wyboru macie podróże do Puli oraz Zadaru, a do Chorwacji polecicie bezpośrednio na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. W cenę wliczono bagaż podręczny, dlatego przed wyjazdem zachęcam was do lektury przygotowanego przez nas poradnika dotyczącego pakowania się.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 139 PLN/noc

W Puli proponuję wam zatrzymać się w obiekcie Apartment Ben. Będziecie tam mieli do dyspozycji studio o powierzchni 35m², wyposażone m.in. w oddzielną sypialnię, prywatną łazienkę, duże łóżko oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Zadaru? Zdecydujcie się na zakwaterowanie w pensjonacie Apartment & Room’s Anni. Czekają tam na was komfortowo urządzone pokoje z prywatną łazienką, klimatyzacją, telewizorem LCD oraz dostępem do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 73 PLN/doba

Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Chorwacji. Przyda się on do odkrywania okolicznych atrakcji, zwłaszcza że ceny wynajmu poza sezonem wyglądają bardziej, niż zachęcająco!

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Wypoczynek w Zadarze proponuję zacząć od eksploracji starego miasta. Których punktów nie możecie opuścić? Zobaczcie koniecznie Bramę Lądową, Plac Pięciu Studni, barokowy kościół św. Szymona oraz tradycyjny targ w pobliżu bramy św. Rocha. Spacerując nadmorskim bulwarem, natraficie na prawdziwą perełkę na prawdziwą perełkę – Morskie Organy. Tamtejsze fale morskie dają niepowtarzalne koncerty o każdej porze dnia.

Pula to miejsce, gdzie znajdziecie liczne pozostałości starożytnej rzymskiej cywilizacji: ruiny amfiteatru, Złotą Bramę oraz świątynię Augusta. Jej wąskie, klimatyczne uliczki będą idealne na spontaniczne zwiedzanie oraz zgubienie się wśród nich bez mapy. Gdzie warto zatrzymać się na degustację świeżych owoców morza? Rekomenduję wam restaurację Veritas Food & Wine.

Foto: Darios / Shutterstock
Foto: Alexey Fedorenko / Shutterstock
Foto: xbrchx / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 1 lipca wszyscy podróżujący do Chorwacji muszą przedstawić na granicy Unijny Certyfikat COVID, dowód zaszczepienia, ozdrowienia lub negatywny wynik testu na koronawirusa.

  • Więcej na temat obostrzeń w Chorwacji przeczytacie tutaj.

  • Po powrocie do Polski czeka was obowiązkowa kwarantanna (nie dotyczy to osób zaszczepionych), z której możecie się zwolnić wykonując test.

  • Wiele przydatnych wskazówek odnośnie podróży do Chorwacji znajdziecie na naszym forum – to prawdziwa skarbnica wiedzy!

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »