Fly4free.pl

Wiosna na Zanzibarze za 2976 PLN. Czarterowe loty z Warszawy i 7 nocy w hotelu Golden Tulip

2976 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Denis Belitsky / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W zeszłym roku był to jeden z hitów wśród naszej społeczności, czy tak też będzie i w tym? Tego nie wiem, ale na pewno warto skorzystać z atrakcyjnej ceny przelotów na tę rajską wyspę. Krystalicznie czysta woda, niesamowite plaże, wysokie temperatury oraz wiele słońca – tego możecie spodziewać się na Zanzibarze.

Na egzotyczny wypoczynek udacie się na początku kalendarzowej wiosny (23-30 marca) z warszawskiego lotniska im. Chopina. Do Tanzanii i z powrotem podróżować będziecie na pokładach samolotów czarterowej linii Enter Air.

Uwaga: operator TUI automatycznie dolicza opłatę w wysokości 420 PLN/os. za bagaż rejestrowany. Jeżeli chcielibyście z niego zrezygnować, konieczny będzie kontakt telefoniczny z biurem podróży na etapie dokonywania rezerwacji.

Na wyspie zatrzymacie się w 3* hotelu Golden Tulip Zanzibar Resort, który znajduje się w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Z międzynarodowego lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie taksówką za ok. 50 PLN.

Termin podróży: 23 – 30 marca
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 2976 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 3598 PLN/2 osoby

Warszawa – Zanzibar – Warszawa »

Hotel 2353 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Zanzibarze zatrzymacie się w 3* hotelu Golden Tulip Zanzibar Resort, który znajduje się w spokojnej okolicy, 7 km od zabytkowej okolicy Stone Town. Wszystkie pokoje zostały gustownie urządzone i składają się z części wypoczynkowej, miejsca do spania oraz łazienki. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen, taras z leżakami oraz centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Tanzanii przeczytacie tutaj.
  • Podróżując na Zanzibar będziecie potrzebowali wizy. Możecie kupić ją po wylądowaniu, a jej koszt to 50 USD.
  • Przeczytajcie relację z podróży na Zanzibar napisaną przez naszych czytelników.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Na 2 tygodnie cena czarteru TUI jest jeszcze niższa 1499 PLN. Wylot 9 marca
sonske.pl, 7 marca 2022, 12:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »