Zanzibar

Wrzesień (tanio!) na Zanzibarze. Tygodniowa wycieczka za 2638 PLN. Loty z Warszawy + bungalow ze śniadaniami przy plaży

2638 PLN Zanzibar z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Chcielibyście zaplanować dla siebie bezpieczny wyjazd, bez narażania się na konieczność kwarantanny oraz testowania przed podróżą? W tych niepewnych czasach proponuję postawić na Zanzibar, który stał się prawdziwym hitem turystycznym ostatnich miesięcy. Podróż odbędzie się dopiero pod koniec lata, zatem będziecie mieli mnóstwo czasu na dopracowanie swojej wycieczki.

Na wycieczkę do Afryki wybierzecie się w wysokim sezonie, 9 – 17 września. Czekają was loty na pokładzie samolotów linii lotniczej Turkish Airlines z dogodnymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Stambule. W drodze powrotnej zaplanowano również techniczny stop w Kilimandżaro, odbywa się on jednak bez opuszczania samolotu.

Na Zanzibarze wybrałem dla was noclegi przy samej plaży – w świetnym resorcie Miramont Retreat Zanzibar. Czekają tam na was komfortowo urządzone domki typu bungalow, wliczone w cenę zakwaterowania śniadania oraz wspaniałe widoki – obiekt zlokalizowany jest tuż przy plaży!

Termin podróży: 9 – 17 września
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: Bungalow przy plaży

Tygodniowa podróż na Zanzibar kosztować was będzie 2638 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel643 PLN/2 osoby/pobyt

Zarezerwujcie dla siebie noclegi tuż przy plaży – w Miramont Retreat Zanzibar czekają na was komfortowo urządzone bungalowy z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na Zanzibarze?

Spokojny i bezpieczny kierunek podróży w tych niepewnych czasach? Istnieje takie miejsce – to Zanzibar, gdzie aktualnie nie musicie poddawać się obowiązkowej kwarantannie ani testom PCR przed wylotem.

Egzotyczny wypoczynek kojarzy wam się ze słońcem, palmami oraz turkusową wodą? Zatem świetnie trafiliście – niemal na każdym kroku czekają na was wspaniałe widoki, sielska atmosfera oraz błękitna woda w lagunach. Jesteście typem plażowicza? Najlepsze warunki do relaksu nad wodą zastaniecie w okolicach Bwejuu Beach, Kendwa Beach oraz Matemwe Beach. To również świetne miejsce, by spróbować swoich sił w podwodnych wojażach – czeka tam na was wiele szkół do nurkowania.

Co jeszcze warto zobaczyć na wyspie? Wybierzcie się na pobliską wyspę Kwale, gdzie spróbujecie świetnych ryb i owoców morza, a po drodze (przy odrobinie szczęścia) będziecie mieli szansę zobaczyć żyjące w morzu żółwie i delfiny. Macie ochotę nieco pozwiedzać? Zatrzymajcie się przy jednej z miejscowych plantacji przypraw i zobaczcie, w jakich warunkach rośnie pieprz i wanilia.

Na koniec, nie opuszczajcie stolicy wyspy – Stone Town. W jego krętych uliczkach czeka mnóstwo tradycyjnych barów i restauracji, w jednym z tamtejszych domów urodził się również słynny Freddie Mercury. To również świetne miejsce na zakup pamiątek. Na lokalnym targowisku znajdziecie dosłownie wszystko: od przypraw, po ozdoby, aż po talizmany i amulety miejscowej produkcji.

mieszkańcy zanzibaru
Foto: Catay / Shutterstock
prison island zanzibar
Foto: Marius Dobilas / Shutterstock
Małpka
Foto: Marius Dobilas / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 31.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Nowy 5* hotel na Wyspach Zielonego Przylądka 🌊☀️🍹 Tydzień 24-godzinnego all inclusive za 3399 PLN 😎
Wyspy Zielonego Przylądka z Katowic 3399 PLN

Nowy 5* hotel na Wyspach Zielonego Przylądka all inclusive 24h

Orient i plaża 🕌🌤️🚡 Teneryfa + Maroko od 766 PLN ✈️
Kanary i Maroko z Krakowa 766 PLN

Relaks na Kanarach i odkrywaniu uroków Maroka w jednej podróży

Piętnaście dni na odkrywanie Mauritiusu😍🌴 Loty i apartament za 3872 PLN 😱
Mauritius z Berlina 3872 PLN

15 dni w prawdziwym raju na ziemi. Loty i apartament

Słoneczny wypoczynek w wersji premium w Maroku🕌✈️ Loty i 4⭐ hotel ze śniadaniami za 849 PLN
Maroko z Krakowa 849 PLN

Stylowy relaks w słonecznej Afryce. Loty i 4* hotel ze śniadaniami

Zanzibar (7 dni) w Blackstone Beach Resort z Katowic (BB)
OD 4299 PLN

Zanzibar (7 dni) w Blackstone Beach Resort z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Matemwe (7 dni) w SBH Kilindini Resort z Warszawy
OD 5389 PLN

Matemwe (7 dni) w SBH Kilindini Resort z Warszawy

Reklama: okazja od naszego partnera
Zanzibar (7 dni) w Sea View Lodge (Jambiani) z Katowic (BB)
OD 4399 PLN

Zanzibar (7 dni) w Sea View Lodge (Jambiani) z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Nungwi (7 dni) w Amaan Beach Bungalows z Warszawy
OD 4489 PLN

Nungwi (7 dni) w Amaan Beach Bungalows z Warszawy

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?