Fly4free.pl

Zanzibar last minute za 2271 PLN. Czarterowe loty z Warszawy + noclegi ze śniadaniami

2271 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: yu jas / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zanzibar od dawna jest na waszej liście marzeń? Skorzystajcie ze świetnej ceny czarterowych przelotów TUI i wybierzcie się do Afryki jeszcze w tym tygodniu. Rajskie plaże, świeże owoce i przemili mieszkańcy – tego spodziewajcie się na miejscu.

Do Afryki udacie się już w następnym tygodniu, w terminie: 2 – 9 marca. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a bezpośrednie loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Enter Air.

Uwaga: operator TUI automatycznie dolicza opłatę w wysokości 420 PLN/os. za bagaż rejestrowany. Jeżeli chcielibyście z niego zrezygnować, konieczny będzie kontakt telefoniczny z biurem podróży na etapie dokonywania rezerwacji.

Na Zanzibarze zatrzymacie się w komfortowym pensjonacie Fatuma House, który zlokalizowany jest w okolicy Paje. Obiekt jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Ponadto w cenie otrzymacie śniadania i będziecie mogli skorzystać basenu zewnętrznego.

Termin podróży:  2 – 9 marca
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 2271 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 943 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Zanzibarze zatrzymajcie się w Paje, a dokładniej w Fatuma House.  Wszystkie pokoje w obiekcie są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki. Do dyspozycji gości oddano m.in. basen oraz bar. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Tanzanii przeczytacie tutaj.
  • Podróżując na Zanzibar będziecie potrzebowali wizy. Możecie kupić ją po wylądowaniu, a jej koszt to 50 USD.
  • Przeczytajcie relację z podróży na Zanzibar napisaną przez naszych czytelników.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »